• -10,00 zł

Przyłbica stomatologiczna ochronna Śniadecki OL-75S

49,00 zł
39,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Osłona stomatologiczna przeciwodpryskowa OL-75/S do chronienia twarzy przed odpryskami ciał stałych i cieczy. Charakteryzowana jest wysoką ergonomicznością i lekką konstrukcją.

Nagłowie oraz ochronna szybka są odporne na zapalenie, korozję i na działanie środków dezynfekujących. Szybka ochronna spełnia wymagania normy EN 166:2001 oraz polskich i europejskich norm.

Ilość
Dostępny

Nagłowie oraz ochronna szybka są odporne na zapalenie, korozję i na działanie środków dezynfekujących. Szybka ochronna spełnia wymagania normy EN 166:2001 oraz polskich i europejskich norm pod względem parametrów optycznych i mechanicznych dla klasy I jej wykonania.

Zrobiona jest z poliwęglanu i może być wykorzystywana w  gabinetach stomatologicznych, szpitalach, placówkach służby zdrowia, w weterynarii, lecznicach dla zwierząt oraz tam, gdzie wymagana jest ochrona przed nieporządanymi odpryskami.

Osłona stomatologiczna OL-75/S do chronienia twarzy przed odpryskami ciał stałych i cieczy. Charakteryzowana jest wysoką ergonomicznością i lekką konstrukcją.

INSTRUKCJA

Osłona przeciwodpryskowa OL75/S przeznaczona jest do ochrony twarzy przed odpryskami ciał stałych i rozbryzgami cieczy. Szybka ochronna i nagłowie sa odporne na zapalenie, korozję i działanie środków dezynfekujących. Szybka ochronna wykonana z poliwęglanu spełnia wymagania normy EN 166.2001 w zakresie parametrów optycznych i wytrzymałości mechanicznej.

Przyłbica posiada certyfikat CE.

Przyłbica znakowana jest zgodnie z EN 166.2001. Posiada oznaczenie zgodności z wymaganiami dyrektywy 89/686/EWG

Należy dokładnie dopasować nagłowie przyłbicy do obwodu głowy przez odpowiednie ściągnięcie taśmy tekstylno-gumowej. Pokrętłami znajdującymi się po obu stronach osłony można w zależności od potrzeb regulować położenie szybki.

Mycie i dezynfekcja: Zabrudzoną szybkę można myć roztworem środków myjących (np. płynów do mycia naczyń) lub spłukać strumieniem wody i pozostawić do wyschnięcia. Do czyszczenia szybki nie stosować rozpuszczalników. Nie zaleca się czyszczenia szybki na sucho. Szybkę ochroną i nagłowie można dezynfekować przy pomocy środków dezynfekujących powszechnie stosowanych w służbie zdrowia. Warunki dezynfekowania (czas i stężenie) muszą być zgodne z zaleceniami producenta używanego preparatu do dezynfekcji.

Osłony nie można poddawać sterylizacji.

Szybkę uszkodzona lub nadmiernie porysowaną należy wymienić na nową, Osłonę należy przechowywać w pomieszczeniach zabezpieczonych przed nadmiernym działaniem czynników atmosferycznych, w temperaturze pokojowej z dala od otwartego ognia.

Śniadecki
dental-visor-face-shield-OL-75S

Zobacz także