DENTAMED P&B na bazie acetonu

49,00 zł
Brutto

DENTAMED® P&B (na bazie acetonu) Primer i bonding w jednym do szkliwa i zębiny. Światłoutwardzalny, jednoskładnikowy system łączący do stosowania z wszystkimi nowoczesnymi światłoutwardzalnymi materiałami kompozytowymi.

Opakowanie: butelka 3ml lub 10ml.

Produkt na zamówienie.

Pojemność
Ilość
Dostępny

DENTAMED® P&B (na bazie acetonu) Primer i bonding w jednym do szkliwa i zębiny. Światłoutwardzalny, jednoskładnikowy system wiążący do stosowania z wszystkimi nowoczesnymi światłoutwardzalnymi materiałami kompozytowymi. Powoduje maksymalną adhezję do szkliwa i zębiny (więcej niż 22 MPa). Stosuje się po uprzednim wytrawieniu. Preparat na bazie acetonu.

Korzyści dla użytkownika: łatwe i wygodne stosowanie: tylko jedna butelka - oszczędza czas i jest ekonomiczna optymalna penetracja: znakomita przyczepność przez zakotwiczenie w kanalikach zębinowych i wytrawionym szkliwie - pozwala minimalizować szczelinę brzeżną zalecany do wszystkich technik wytrawiania, do światłoutwardzalnych kompozytów i kompomerów

Dentamed P&B jest aplikowany bezpośrednio do ubytku, na opracowaną powierzchnię zęba i natychmiast utwardzony światłem polimeryzacyjnym.

Dentamed P&B zawiera m.in. silany - związki, które powiększają siłę wiązania, jak i również biokompatybilne, o wysokiej zdolnością łączenia molekuły, które zapewniają optymalne, trwałe i odporne na hydrolize wiązania.

5121-Dentamed-PB-3ml

Zobacz także