TePe Szczoteczki międzyzębowe

3,00 zł
Brutto

Małe szczoteczki przeznaczone do czyszczenia przestrzeni między zębami.

Mogą być również stosowane do czyszczenia okolic implantów lub aparatów ortodontycznych. Szczoteczki TePe mają ergonomiczny uchwyt dla stabilnej przyczepności, który może być przedłużony załączonym plastikowym kapturkiem.

Rozmiar
Ilość
Dostępny

Małe szczoteczki przeznaczone do czyszczenia przestrzeni między zębami. Mogą one być również stosowane do czyszczenia okolic implantów lub aparatów ortodontycznych. Szczoteczki Szwedzkiej firmy TePe mają ergonomiczny uchwyt dla stabilnej przyczepności, który może być przedłużony załączonym plastikowym kapturkiem. Uchwyt jest wykonany z nadającego się do recyklingu polipropylenu.

Czyszczenie z międzyzębową szczoteczką zapobiega próchnicy, stanom zapalnym dziąseł oraz niweluje nieświeży oddech. Stosowanie szczoteczek międzyzębowych codziennie, jako uzupełnienie szczotkowania zębów, pomaga utrzymać dziąsła i zęby odświeżone i zdrowe. Szczoteczki posiadają powłokę z tworzywa sztucznego wokół druciku, który umożliwia łagodne i bezpieczne czyszczenie.

Szczoteczki są opracowywane we współpracy z ekspertami stomatologicznymi w celu zapewnienia najwyższej użyteczności i jakości w każdym szczególe.

Szczoteczki międzyzębowe TePe są w różnych rozmiarach i modelach oznaczonych kolorami:
- TePe Interdental Brush Original: prosta główka szczoteczki, krótki uchwyt, dziewięć rozmiarów.
- TePe Interdental Brush Extra Soft: prosta główka szczoteczki, krótki uchwyt, dodatkowe włókna miękkie, sześć rozmiarów.
- TePe Angle ™: Wygięta główka szczotki, długa rączka, sześć rozmiarów.

Cztery najmniejsze rozmiary szczoteczek TePe Original mają elastyczną szyjkę dla jeszcze lepszego dostępu.

Uwaga: Należy używać odpowiedniego rozmiaru z włosiem wypełniającym przestrzenie międzyzębowe - nie należy wpychać szczoteczki na siłę w przestrzeń międzyzębową. Używanie nadmiernej siły i ciągłe zginanie może doprowadzić do pęknięcia druciku i spowodować obrażenia.

TePe-interd-pink-132 410

Zobacz także