Wałeczki stomatologiczne celulozowe dł. 35mm 550szt 250g
  • Wałeczki stomatologiczne celulozowe dł. 35mm 550szt 250g

Wałeczki stomatologiczne celulozowe dł. 35mm

12,00 zł
Brutto

Rozmiar: Ø 11mm x 35 ± 2mm. Celulozowe wałeczki stomatologiczne z ligniny dł. 35mm 550 szt TR-DENT, wykonane są w postaci niewielkich walców ze zwiniętej waty celulozowej, owiniętej bibułką higieniczną. Przeznaczone są do osuszania śluzówki jamy ustnej podczas zabiegów stomatologicznych lub odsłonięcia pola zabiegowego w ich trakcie.

Opakowanie: 250g, 550 szt

Ilość
Dostępny

Celulozowe wałeczki stomatologiczne wykonane są w postaci niewielkich walców ze zwiniętej waty celulozowej, owiniętej bibułką higieniczną. Przeznaczone są do osuszania śluzówki jamy ustnej podczas zabiegów stomatologicznych lub odsłonięcia pola zabiegowego w ich trakcie. Wszystkie surowce wykorzystane do produkcji posiadają atest do kontaktu z ludzką śluzówką.

Wałeczki są białe, gładkie, nie zawierają wybielaczy optycznych oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Nie przyklejają się do śluzówki. Dzięki swojej wysokiej chłonności wałeczki celulozowe są produktem wysoko cenionym w pracy stomatologów, nawet mocno i długo nasączone płynem nie rozklejają się i są łatwe do usunięcia.

Wałeczki są świetną alternatywą dla powszechnie używanej waty celulozowej, którą trzeba samodzielnie pociąć na odcinki i poskręcać, co jest zajęciem czasochłonnym, a efekt tej pracy daleko odbiega od gotowego wałeczka stomatologicznego.

Wałeczki są testowane mikrobiologicznie, zapewniają komfort dla pacjenta. Cechuje je wysoka chłonność.

 

TR-Dent

Zobacz także