Paski do sterylizacji parą nasyconą TWINDICATORY
  • Paski do sterylizacji parą nasyconą TWINDICATORY

Test chemiczny TWINDICATORY do sterylizacji parą wodną kl.IV (paskowy) 250szt. TWINDICATORY

63,00 zł
Brutto

Testy do sterylizacji TWINDICATORY Propper, USA.

Paskowy test wieloparametrowy kontroli procesów sterylizacji parą wodną i nadciśnieniem w autoklawach z możliwością wykorzystania w dużych i małych pakietach (przez podział pasków).

 Opakowanie: Paski 20 cm  x 250 szt. lub podzielone na pół po 10 cm x 500 szt.

Ilość
Dostępny

Testy do sterylizacji TWINDICATORY Propper, USA. Paskowy test wieloparametrowy kontroli procesów sterylizacji parą wodną i nadciśnieniem w autoklawach z możliwością wykorzystania w dużych i małych pakietach (przez podział pasków).

Test ma formę paska o długości 20 cm (250 szt). Jest perforowany w połowie długości, co umożliwia łatwe podzielenie paska na dwa krótsze - o długości 10 cm (500 szt)

Kremowa linia wskaźnika zmieniająca się na kolor czarny daje widoczny dowód na to, że para wodna całkowicie spenetrowała opakowanie lub torebkę do sterylizacji, w której pasek został umieszczony.

Atrament wskaźnikowy naniesiony jest na pasek w formie linii biegnącej wzdłuż paska testowego

Atrament wskaźnikowy na nieużywanym jeszcze teście ma barwę jasnobeżową, a po skutecznej sterylizacji zmienia kolor na czarny

Test wieloparametrowy dokonuje jednoczesnej kontroli czasu, temperatury i penetracji pary wodnej w czasie procesu sterylizacji

Twindicator służy do kontroli procesów sterylizacji parą nasyconą w temperaturze 121°C (czas ekspozycji 9,5 min) lub 134°C (czas ekspozycji 2,5 min)

Ze względu na trwałą zmianę koloru wskaźnika po procesie pasek może być archiwizowany jako dowód przeprowadzenia skutecznej sterylizacji.

 

Twindicators-Propper

Zobacz także