Opalescence Cool Mint Pasta do wybielania zębów 121ml (133g)

37,00 zł
Brutto

Opalescence Pasta do wybielania zębów Whitening Toothpaste Cool Mint 121 ml = 133g. Profesjonalna wybielająca pasta do zębów chroni szkliwo i pomaga w zapobieganiu próchnicy, usuwa przebarwienia powierzchni i pomaga wzmacniać zęby dzięki unikalnej formule. Bezpieczna do codziennego użytku, posiada doskonałe uwalnianie i przyswajanie fluoru.

Opakowanie: 133 g

Ilość
Dostępny

Opalescence Pasta do wybielania zębów Whitening Toothpaste Cool Mint 121 ml = 133g = 4,7 uncji. Profesjonalna wybielająca pasta do zębów chroni szkliwo i pomaga w zapobieganiu próchnicy, usuwa przebarwienia powierzchni i pomaga wzmacniać zęby dzięki unikalnej formule. Bezpieczna do codziennego użytku, posiada doskonałe uwalnianie i przyswajanie fluoru. Pasta do zębów pomaga utrzymać odpowiednie rezultaty pacjentów po zabiegu wybielającym.

Wydajne, szybkie uwalnianie fluoru
Wysoka absorpcja fluoru przez szkliwo
Maksymalna ochrona, szkliwa, zębiny i odbudów
Pasta Opalescence ma smak chłodnej mięty

Niska ścieralność. Delikatna, ale skuteczna, pasta Opalescence Whitening Toothpaste usuwa przebarwienia na powierzchni zębów, rozjaśnia zęby o dwa odcienie w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Pasta Opalescence ma mniejszą ścieralność wśród past wybielających.

Wysoka chłonność Fluoru przez szkliwo pomaga w umacnianiu szkliwa i zapobieganiu próchnicy. Pasta Opalescence zawiera również ksylitol w celu poprawy stanu zdrowia jamy ustnej.

Pasta chroni szkliwo, zębinę i odbudowę zęba. Formuła o niskiej ścieralności jest wystarczająco delikatna do codziennego użytku i ochronny szkliwa i wystarczająco mocna, aby usunąć przebarwienia powierzchni.

Wyprodukowano w USA. Żele, pasty wybielające do zębów i strzykawki Opalescence są produkowane w fabryce Ultradent w Utah.

Opalescence-Toothpaste-Cool-Mint

Zobacz także