Pasta do polerowania i czyszczenia zębów CleanPolish 50g
  • Pasta do polerowania i czyszczenia zębów CleanPolish 50g

Pasta do polerowania i czyszczenia zębów CleanPolish 50g

36,00 zł
Brutto

Pasty CleanPolish i SuperPolish firmy KerrHawe SA, Szwajcaria, nie zawierają fluoru, są na bazie pumeksu. CleanPolish 50g zielona – pasta bezfluorowa do czyszczenia i polerowania zębów, a także do wstępnego polerowania złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych. Cleanpolish to wzmocniona pasta profilaktyczna, która oczyszcza zęby i powierzchnię wypełnień na bazie metalu szybko i efektywnie

Ilość
Dostępny

Pasty CleanPolish i SuperPolish firmy KerrHawe SA, Szwajcaria, nie zawierają fluoru, są na bazie pumeksu. CleanPolish 50g zielona – pasta bezfluorowa do czyszczenia i polerowania zębów, a także do wstępnego polerowania złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych RDA:43.8; REA: 5.5

Cleanpolish to wzmocniona pasta profilaktyczna, która oczyszcza zęby i powierzchnię wypełnień na bazie metalu szybko i efektywnie. W kolejnym etapie należy zastosować pastę Superpolish, która umożliwia uzyskanie bardzo dobrych rezultatów. Pasta SuperPolish nadaje lustrzany połysk powierzchniom wcześniej oczyszczonym pastą Cleanpolish.

Ta prosta, dwuetapowa procedura umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni,  która spowalnia proces tworzenia płytki nazębnej, osadów i przebarwień. Gładka powierzchnia jest także elementem estetycznym, wpływającym na doskonały ostateczny połysk zębów i wypełnień/uzupełnień po zabiegu profilaktycznym.

Pasty zawierają powszechnie stosowane, znane ze skuteczności środki ścierne, np. pumeks, węglan wapnia czy tlenek glinu. Cleanpolish zawdzięcza działanie czyszczące głównie dużym cząstkom pumeksu (RDA 43.8). Działanie polerujące pasty Superpolish jest efektem obecności niewielkich cząstek tlenku glinu (RDA 9.8)

Cleanpolish i Superpolish polecane są szczególnie dla pacjentów z przeciwskazaniami do stosowania fluoru. Pasty CleanPolish oraz SuperPolish w tubach 50g mają odświeżający, anyżkowy smak.

Zastosowanie: czyszczenie i polerowanie zębów, wstępne polerowanie złota, amalgamatu oraz wypełnień kompozytowych.

CleanPolish-green
49988 Przedmioty