System wybielający Opalescence 16% zestaw
  • System wybielający Opalescence 16% zestaw

System wybielający Opalescence 16% zestaw

169,00 zł
Brutto

Smaki: naturalny, miętowy, melonowy. Dost. opak: zestaw (8 strzykawek 1,2 ml, pasta, etui, kolornik i saszetka). Tylko dla gabinetów stomatologicznych !!! Opalescence 16% PF do nocnego wybielania nakładkowego lub do kilkugodzinnej terapii w ciągu dnia. Wydawany z przepisu lekarza stomatologa i pod jego nadzorem. Opalescence PF zawiera fluor i azotan potasu

Smak
Ilość
Dostępny

Opalescence 16% PF stosuje się przeważnie do nocnego wybielania nakładkowego lub do kilkugodzinnej terapii w ciągu dnia. Są bezglutenowe. Dostępny wyłącznie dla gabinetów  stomatologicznych!!!. Wydawany z przepisu lekarza stomatologa i pod jego nadzorem.

Żel wybielający opalescence PF wybiela, obniża podatność na próchnicę i nadwrażliwość zębów, zwiększa zdrowotność szkliwa i jego twardość.

Przezroczysty żel, bardzo lepki, aromatyzowany o stężeniu 10% (3,6% HP) i 16% (5,8% HP) nadtlenku karbamidu.

Ulepszona formuła preparatów Opalescence PF (potassium nitrate, fluoride) opartych na nadtlenku karbamidu, dodatkowo zawierających fluor i azotan potasu - przeciwko nadwrażliwości, zwiększa komfort kuracji. Dodatek azotanu potasu oraz jonu fluorowego pozwala na wyeliminowanie lub znaczne zmniejszenie nadwrażliwości w trakcie wybielania. Wartość pH preparatu Opalescence wynosi około 6,5 (zbliżona do neutralnej). Preparat zawiera wodę, co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów.

Opalescence PF oprócz nadtlenku karbamidu zawiera wagowo 0,11% (1100 ppm) jonów fluorku.

ZESTAW Opalescence Kit, zawiera:

  • 8 strzykawek Opalescence PF x 1,2 ml
  • 1 x wybielająca pasta do zębów Opalescence
  • 1 x etui kieszonkowe
  • 1 x karta z paletą odcieni
  • 1 x saszetka na akcesoria Opalescence


Opalescence-whitening-kit-regula
4999 Przedmioty