Filtruj według

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 52,00 zł

Laki i lakiery / Nadwrażliwość

Zabieg lakowania jest bardzo często wykonywany w gabinetach stomatologicznych jako sprawdzony sposób na ochronę wrażliwych zębów dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Stomatolog pokrywa odsłonięte szyjki zębowe i zębinę specjalistyczną, żywiczną substancją – lakiem do zębów, który wypełnia mikroszczeliny, tworząc mocną barierę ochronną przed bakteriami oraz próchnicą.

Lakowanie to nie tylko profilaktyka w walce z próchnicą, to także jedna z wielu metod, stosowanych przez lekarzy specjalistów zawsze, gdy pacjenci zmagają się z nadwrażliwością zębiny oraz jej nieestetycznymi przebarwieniami. Kolejną metodę ochrony zębów – w tym też mlecznych, stanowi lakierowanie, czyli fluoryzacja. Ten krótki i bezbolesny zabieg polega na tym, że szkliwo pokrywane jest specjalnym lakierem do zębów, zawierającym fluor, który wzmacnia ich strukturę.

Biały i wybielający lakier do zębów

Wyroby medyczne, takie jak: biały czy wybielający lakier do zębów ułatwiają utrzymanie nienagannego, zdrowego wyglądu zębów trzonowych i przedtrzonowych. Takie preparaty stosowane są przez stomatologów po precyzyjnym wyczyszczeniu szkliwa.

Fluorowe lakiery doskonale przeciwdziałają wypłukiwaniu szkliwa i efektywnie stymulują remineralizację ognisk próchnicy. Szkliwo wzmocnione fluorem uodparnia się na uszkodzenia mechaniczne i ataki drobnoustrojów, a w jamie ustnej jest utrzymana optymalna kwasowość, co również wpływa korzystnie na stan uzębienia.

Laki i lakiery w hurtowni Terradent

Specjalistyczne preparaty do lakowania i lakierowania zębów dzieci oraz osób dorosłych są dostępne w hurtowni stomatologicznej Terradent. To sklep, w którym można kompleksowo wyposażyć gabinet dentystyczny w produkty renomowanych, polskich i zagranicznych producentów.

W hurtowni www.terradent.pl do wyboru lekarzy specjalistów są różnego rodzaju wyroby medyczne, laki szczelinowe białe, światłoutwardzalne, a także wysokiej jakości lakiery fluorowe ochronne, wysyłane w sterylnych paczkach, pojedynczo lub w większych ilościach.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry