Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 2 200,00 zł

Kompozyty

Materiały stomatologiczne w postaci kompozytów są obecnie nieocenione podczas wypełniania ubytków zębowych. Umożliwiają one precyzyjną odbudowę struktury zęba, który po zakończonym zabiegu wygląda naturalnie i estetycznie. Wypełnienia, takie jak kompozyty na zęby, występują w wielu różnych wersjach, co ułatwia lekarzom dobór najlepszych rozwiązań  w zakresie leczenia próchnicy.

Nowoczesne, światłoutwardzalne kompozyty stomatologiczne składają się głównie z żywicy syntetycznej, która świetnie współpracuje ze ścianami zęba, tworząc jednolitą strukturę. Chemoutwardzalne i światłoutwardzalne wypełnienia są doskonałą alternatywą dla amalgamatów, które nie łączą się z zębem i mogą powodować nieestetyczne przebarwienia szkliwa.

Materiały do odbudowy zębów

Zaletą kompozytu dentystycznego jest to, że łatwo poddaje się on obróbce: szlifowaniu, modelowaniu i polerowaniu, co pozwala stomatologom uzyskać jednolitą strukturę szkliwa – a to z kolei wpływa pozytywnie na samopoczucie i komfort pacjentów. Ten syntetyczny materiał skutecznie opiera się gwałtownym naciskom, ścieraniu oraz przenikaniu wody w głąb zęba. 

Kompozyt dostępny jest w zróżnicowanych odcieniach bieli, dzięki czemu lekarz może też dokonać perfekcyjnej rekonstrukcji zębów, które po zakończonym leczeniu wyglądają bardzo naturalnie. Współczesne kompozyty światłoutwardzalne mają jeszcze jedną, istotną właściwość i jest nią nieprzepuszczalność promieni RTG. 

Kompozyty polimerowe od Terradent

Polska hurtownia stomatologiczna Terradent to sprawdzony, doświadczony importer wysokogatunkowych kompozytów zębowych nanohybrydowych, mikrohybrydowych oraz midihybrydowych typu Charisma Opal, Charisma Flow, Ceramoral, Gradia Direct Flo czy IGOS Uniwersal, przeznaczonych zarówno do wypełnienia ubytków, jak i korekty drobnych anomalii.

Kompozyty stomatologiczne od Terradent spełniają najwyższe standardy w zakresie trwałości oraz estetyki. Są to uznane materiały wypełnieniowe, cenione w środowisku polskich lekarzy. Hurtownia oferuje też sprzęt i akcesoria, niezbędne do obróbki kompozytów.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry