Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 37,00 zł

Krążki i taśmy ścierne

Estetyka ma niebagatelne znaczenie w stomatologii, dlatego zarówno pacjenci, jak i lekarze przywiązują dużą wagę do ostatecznego wyglądu wypełnień ubytków. Finalny efekt zabiegu musi dawać poczucie satysfakcji obu stronom, ale aby to osiągnąć, w nowoczesnym gabinecie dentystycznym nie może zabraknąć krążków i taśm ściernych.

Produkty takie jak krążki polerskie stomatologiczne oraz taśmy ścierne są obecnie stosowane na szeroką skalę, dają doskonałe rezultaty, a jednocześnie łatwo nimi operować. Dzięki nim powierzchnia zęba staje się równa i gładka, co znacznie poprawia komfort i samopoczucie pacjentów.

Taśmy ścierne do szlifierek taśmowych

Jeśli korzystasz ze szlifierki taśmowej stołowej albo manualnej, taśma ścierna jest tu niezbędna do codziennej pracy. Na Terradent.pl znajdziesz jednorazowe pasy poliestrowe gładkie i ścierne WPS lub Adaco, dzięki którym możesz dopracować nawet najtrudniej dostępne miejsca tak, by ich powierzchnia pozostała idealnie wyrównana.

Jednostronne pasy ścierne z nasypem diamentowym są bardzo mocne i skutecznie opracowują strukturę zęba i jego wypełnienie. Są to wysokiej klasy produkty, wymagające jednak starannej dezynfekcji oraz czyszczenia tuż po zabiegu. Nawet lekko uszkodzone, nie nadają się do dalszego użytku.

Krążki ścierne stomatologiczne

Podobnie jak taśmy polerskie na rolce, tak i krążki ścierne ułatwiają obróbkę wypełnienia kompozytowego. W zależności od potrzeb, na Terradent.pl możesz wybrać online krążki o zróżnicowanej szerokości oraz ziarnistości, by uzyskać określony efekt leczenia i nadać mieszance właściwy kształt.

W hurtowni stomatologicznej Terradent.pl skompletujesz wszelkie potrzebne akcesoria oraz sprzęt jedno– lub wielorazowego użytku do zabiegów z zakresu stomatologii, endodoncji oraz implantologii. Poza krążkami polerskimi oraz taśmami znajdziesz tu też mandrylki do krążków i szczoteczki nylonowe do mikrosilników. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Sprawdź pozostałe oferty lub skontaktuj się z nami.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry