Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 59,00 zł

Serwety/Śliniaki stomatologiczne

Podręczne, papierowo-foliowe jednorazowe serwety stomatologiczne przydają się podczas każdego zabiegu z zakresu stomatologii, ortodoncji, endodoncji, implantologii czy protetyki. Korzystają z nich rutynowo zarówno dzieci, jak i dorośli, a także lekarze oraz pozostały personel gabinetów zabiegowych.

Sterylne serwety jednorazowe stomatologiczne podają pacjentom asystenci lekarzy specjalistów, między innymi podczas irygacji jamy ustnej lub po wyjęciu łyżki z wyciskiem. Chustki tego typu są utylizowane zaraz po użyciu, co minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, bakterii i wirusów w pomieszczeniach zabiegowych.

Sterylne, przyjemne zabiegi

Lekkie, rozkładane serwety stomatologiczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak: miękka, chłonna bibuła oraz chroniąca przed wilgocią, elastyczna folia polietylenowa. Kilkuwarstwowa struktura i specjalne, drobne wypustki, widoczne na zewnętrznej powłoce serwety sprawiają, że umożliwia ona szybkie oraz precyzyjne usunięcie z ust lub dłoni chemicznych preparatów i płynów ustrojowych.

Jednorazowe, składane serwety stomatologiczne ułatwiają przeprowadzenie bezpiecznych zabiegów, dlatego cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród lekarzy czy pielęgniarek, lecz także właścicieli salonów kosmetycznych i fryzjerskich, prywatnych klinik oraz przychodni specjalistycznych.

Wybierz różne rodzaje serwet stomatologicznych na Terradent.pl!

Składane serwety stomatologiczne o wymiarze 45x33 cm kupisz w sterylnych, zbiorczych opakowaniach po 500 sztuk w hurtowni specjalistycznej Terradent. Odkryjesz tu bogate opcje kolorystyczne: biel, żółć, róż, fuksję, burgund, morelę, pomarańcz, zieleń, niebieski lub lawendę, które bez trudu wybierzesz według własnych upodobań.

Na Terradent.pl wybierzesz też przezroczyste, designerskie, zamykane pojemniki na serwety, dozujące pojedyncze, sterylne sztuki. Taki podajnik z pleksi możesz ustawić w dowolnym miejscu, by mieć szybki dostęp do znajdujących się w nim serwet.

Serwety stomatologiczne jednorazowe | TerraDent

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry