Filtruj według

Cena

Cena

  • 190,00 zł - 580,00 zł

Vacuform 2.0

Podczas zabiegów stomatologicznych głowa pacjenta musi spoczywać stabilnie, by lekarz stomatolog mógł precyzyjnie widzieć postęp zabiegu i kontrolować każdy ruch wiertła. W celu zapewnienia optymalnego komfortu obu stronom: pacjentom oraz stomatologom, powstały specjalistyczne poduszki VACUFORM.

Nowoczesna poduszka VACUFORM to ergonomiczna  podkładka pod szyję i głowę, która dzięki swojej innowacyjnej strukturze, złożonej z wielu dziesiątek niewielkich kulek styropianowych, świetnie dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała, sprawiając, że pacjent czuje się bardziej spokojny, a manewry dłoni lekarza są pewniejsze.

Innowacyjna technologia VACUFORM 2.0

Próżniowa poduszka VACUFORM jest mniejszą wersją materaca medycznego tej samej marki, który zyskał dużą popularność wśród stomatologów i protetyków. VACUFORM należy ułożyć bezpośrednio na fotelu zabiegowym, uważając by nie dotykać jej żadnymi ostrymi przedmiotami, takimi jak pierścienie, igły czy kolczyki. 

Poduszki typu VACUFORM można stosować nie tylko w gabinetach stomatologicznych, ale też w salonach kosmetycznych, klinikach medycyny kosmetycznej lub gabinetach zabiegowych, gdzie istnieje potrzeba unieruchomienia głowy pacjenta w celu przeprowadzenia różnych zabiegów w obrębie twarzy.

Poduszkę VACUFORM kupisz na Terradent.pl

Szukasz profesjonalnej poduszki próżniowej, stabilizującej do swojego gabinetu? Znajdziesz ją w sprawdzonej hurtowni stomatologicznej Terradent.pl, wraz z niezbędnymi akcesoriami, takimi jak między innymi podręczna pompka ssąca – przydatna w sytuacji, gdy nie możesz użyć ssaka. Produkty z Terradent pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów i są wytwarzane według obowiązujących, międzynarodowych standardów. 

Poduszki VACUFORM kupisz w kilku stylowych kolorach, które możesz dopasować do aranżacji Twojego gabinetu. W opcji są odcienie: pomarańczowy, czerwony, fuksja i niebieski – połącz je z kolorystyką materaca VACUFORM, by mieć jednolity komplet do przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów.

Katalog poduszek oraz materacy próżniowych Vacuform 2.0 dostępny jest na stronie: katalog-vacuform2.0.pdf

UWAGA!!!  Przed ułożeniem pacjenta na poduszce / materacu VACUFORM, należy upewnić się że pacjent ma zdjęte wszystkie ostre przedmioty (spinki do włosów itp.), które mogłyby przekłuć powierzchnię poduszki / materaca. W celu zabezpieczenia powierzchni poduszki zalecamy położenie na niej serwety stomatologicznej.

 

Poduszki dentystyczne chirurgiczne VACUFORM | TerraDent

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry