Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 59,00 zł

Materiały jednorazowe

W codziennej pracy stomatolodzy, implantolodzy, technicy dentystyczni oraz pozostały personel medyczny posługuje się wieloma podręcznymi materiałami jednorazowymi, które usprawniają przebieg każdego zabiegu i pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo ich oraz pacjentów.

Produkty, takie jak: jednorazowe materiały stomatologiczne to zarówno opatrunki, kompresy, nici, igły, strzykawki, jak i fartuchy, kombinezony, rękawiczki, maseczki, przyłbice, ślinociągi oraz kubki do irygacji. Bez tych drobnych wyrobów medycznych żaden zabieg nie doszedłby do skutku ze względu na poważne zagrożenie chorobotwórczymi wirusami i bakteriami.

Jednorazowy materiał dentystyczny

W gabinetach dentystycznych na całym świecie wykorzystywane są jednorazowe materiały, które chronią lekarzy i pacjentów przed rozprzestrzenianiem się mikrobów. W trakcie zabiegu stomatolodzy mają na sobie jednorazowy fartuch i maseczkę, które tworzą barierę przeciw unoszącym się w powietrzu szkodliwym substancjom i niebezpiecznym odpryskom, jakie powstają na przykład podczas płukania jamy ustnej pacjentów.

Po zakończonym leczeniu wszystkie zużyte materiały dentystyczne, w tym: igły, kompresy, gaziki, rękawiczki jednorazowe, kubki plastikowe czy końcówki ślinociągów są natychmiastowo usuwane do specjalnego pojemnika na odpady, a następnie trafiają do odpowiednich zakładów utylizacji, co zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji lub zakażenia u lekarza i pacjenta.

Materiały jednorazowego użytku od Terradent

Wysokiej jakości jednorazowe materiały stomatologiczne są dostępne w sklepie internetowym www.terradent.pl. Można tu znaleźć sterylne materiały opatrunkowe w każdym potrzebnym rozmiarze, podręczne środki ochrony osobistej: klapki, fartuchy, przyłbice, rękawiczki, a także sprzęt i akcesoria do zabiegów, a także protetyki czy implantologii.

W hurtowni stomatologicznej Terradent kompleksowo wyposażysz swój gabinet i pracownię w produkty jednorazowego użytku, pochodzące wyłącznie od najlepszych, renomowanych producentów.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry