Opatrunki chłodzące

W nagłych wypadkach lub tuż po bolesnych kontuzjach, zabiegach stomatologicznych, implantologicznych bądź kosmetycznych, niezwykle przydatne okazują się opatrunki chłodzące. Taki kompres działa już po kilku chwilach, przynosząc pacjentom, sportowcom lub klientom salonów kosmetycznych ulgę i zmniejszając ból, opuchliznę oraz napięcia mięśniowe wybranych partii ciała.

Stosowanie zimna miejscowo, w celu złagodzenia nieprzyjemnych dolegliwości po różnych zabiegach, to krioterapia. Opatrunki chłodzące są zatem elementem prostej terapii zimnem, która powoduje obkurczanie ścianek naczyń krwionośnych, przynosząc poprawę samopoczucia oraz przyspieszając procesy gojenia się ran lub urazów.

Bezpieczne stosowanie opatrunków chłodzących 

Innowacyjne opatrunki chłodzące są bardzo proste w obsłudze – suchy lód wystarczy rozgnieść, by już po chwili był gotowy do użycia. Każdy taki kompres jest termozgrzewalny, czyli szczelnie zamknięty w folii polietylenowej, dzięki czemu substancja znajdująca się wewnątrz nie ma szans wydostać się na zewnątrz.

Opatrunek z funkcją chłodzącą stosowany jest w przypadku wystąpienia różnych zmian w obrębie mięśni, układu krwionośnego, nerwowego i stawów, w tym: krwiaków, hipotermii, wysokiej gorączki, bólu po zabiegach stomatologicznych lub implantologicznych, a także w nagłych wypadkach: skręceniach kostek, złamaniach, naciągnięciu ścięgien albo nawracających, uporczywych zapaleniach stawów.

Opatrunki chłodzące od Terradent.pl

W hurtowni stomatologicznej Terradent są dostępne wysokiej jakości opatrunki chłodzące typu mini DISPO 8 x 13 cm oraz 14 x 18 cm oraz wiele innych np. opatrunki żelowe chłodzące, które można kupić pojedynczo lub w ilościach hurtowych, w większych kartonach, po 48 lub 25 sztuk, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Opatrunki chłodzące typu DISPO od Terradent są niezbędne w codziennej pracy lekarzy, pielęgniarek, kosmetologów oraz sportowców, dlatego warto je mieć zawsze w pobliżu, by w razie wystąpienia nagłych urazów lub obrzęków móc im szybko i skutecznie przeciwdziałać.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry