Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 185,00 zł

Dezynfekcja rąk i skóry

Czyste dłonie to postawa. I wcale nie chodzi tu o twarde reguły obejmujące pracowników służby zdrowia czy gabinetów zabiegowych, ale o wszystkich ludzi, którym zależy na dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Ręce służą nam niemal w każdej sytuacji, wykonujemy nimi różne czynności, jednocześnie przenosząc bakterie i wirusy na każdą dotkniętą powierzchnię.

Dezynfekcja rąk od pewnego czasu stała się standardem, a na rynku pojawiły się rozmaite preparaty szybko i skutecznie usuwające zanieczyszczenia z delikatnej ludzkiej skóry. Wiele z nich to substancje nowej generacji, które poza funkcją ochronną świetnie nawilżają naskórek, utrzymując go w doskonałej kondycji.

Dezynfekcja skóry przed zabiegami – dlaczego to takie ważne?

Każdy zabieg naraża nas na ryzyko wystąpienia powikłań. Niezależnie od tego, czy przechodzimy leczenie kanałowe zęba czy poddajemy się mezoterapii igłowej, nasze tkanki są wystawione na intensywny kontakt z zanieczyszczeniami. Nieumiejętnie odkażone narzędzia albo brak dezynfekcji rąk może skutkować wystąpieniem stanów zapalnych i licznych chorób.

Mycie i dezynfekcja rąk to czynność, którą warto wykonywać kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie, a nawet częściej, jeśli pracujesz w bliskim kontakcie z różnymi pacjentami. Nowoczesne preparaty do odkażania powinny więc być ulokowane w specjalnych dozownikach, w kilku miejscach wewnątrz gabinetu, a najlepiej też poza nim.

Dezynfekcja rąk – preparaty w Terradent.pl

Zadbaj o właściwą dezynfekcję skóry za pomocą specjalistycznych preparatów od Terradent. Hurtownia stomatologiczna Terradent dostarcza wysokiej jakości płyny do gabinetów oraz szpitali, gdzie istnieje zwiększone ryzyko niebezpiecznych zabrudzeń skóry dłoni.

Środki do dezynfekcji rąk od Terradent to sprawdzone produkty znanych i cenionych w branży medycznej marek, takich jak Proximax, Preseptol i Velox w praktycznych butelkach z dozownikiem. Są tu też innowacyjne chusteczki nasączane alkoholem Cavi Wipes czy Medizid Rapid, dla osób, które chcą radykalnie ograniczyć dotykanie różnych powierzchni.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry