Dezynfekcja ssaków

Systemy ssące w gabinetach stomatologicznych są często narażone na wnikanie zabrudzeń, wirusów i bakterii. Nic więc dziwnego w fakcie, że odpowiednia dezynfekcja ssaków to jedna z kluczowych kwestii, z jakimi mierzą się lekarze stomatolodzy, chirurdzy oraz właściciele centrów kosmetycznych.

Stawka jest tu bardzo wysoka, ponieważ niestaranna ochrona urządzeń ssących może mieć dramatyczne konsekwencje i prowadzić do uszczerbku na zdrowiu pacjenta. Dlatego też nowoczesne płyny do dezynfekcji mają bardzo szerokie spektrum działania i skutecznie eliminują nie tylko bakterie oraz wirusy, ale też prątki i niebezpieczne grzyby.

Dezynfekcja systemów ssących w stomatologii

Koncentraty do mycia i dezynfekcji aparatury ssącej w gabinetach stomatologicznych możesz kupić w specjalistycznych hurtowniach, takich jak Terradent.pl. Możesz tu wyposażyć kompleksowo pracownię w takie płyny jak Quatrodes® Unit NF od polskiej marki MEDI SEPT lub Orotol Plus niemieckiej firmy Dürr Dental.

Z Terradent.pl przekonasz się, że dezynfekcja systemów ssących może być czystą przyjemnością, a swoim pacjentom zagwarantujesz najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo. Preparaty importowane są wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twój sprzęt będzie odpowiednio chroniony.

Czyszczenie ssaków stomatologicznych z TerraDent

Prostą i szybką dezynfekcję ssaków zapewnią Ci gotowe płyny dostępne w sklepie internetowym www.terradent.pl w opcji od 1, 2 do 5 litrów, w zależności od potrzeb. Już nie musisz odwiedzać hurtowni stomatologicznych czy sklepów stacjonarnych w poszukiwaniu idealnych rozwiązań i perfekcyjnej czystości. Terradent.pl to produkty dedykowane specjalistom takim jak Ty.

Spraw, by Twoje narzędzia posłużyły na dłużej i zainwestuj w płyny do dezynfekcji renomowanych marek. Z Terradent odkryjesz, że dobry środek do odkażania ssaków to też płyn do pielęgnacji oraz dezodoryzacji, dający maksymalną ochronę przed tworzeniem się niebezpiecznych osadów i tkanek.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz