Igły i strzykawki

W codziennej pracy endodonci, stomatolodzy oraz chirurdzy potrzebują wysokiej jakości igieł do wykonywania znieczulenia miejscowego, irygacji lub usuwania materiału biologicznego. Aby móc sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić zabieg, lekarz używa różnych rodzajów igieł, dopasowanych do potrzeb pacjenta.

Nowoczesne, jednorazowe igły stomatologiczne są wykonane z wysokiej jakości materiałów: stali i silikonu, charakteryzują się też precyzyjnym wykończeniem, co przekłada się nie tylko na komfort pacjenta, który nie odczuwa bólu, ale również na tempo wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Igły do przemywania i endoirygacji

Podczas leczenia chorób miazgi zębowej lekarz wykonuje wiele złożonych czynności i często musi usuwać pozostałości korzeni zębowych oraz oczyszczać wnętrze kanału, co umożliwiają mu profesjonalne igły do endoirygacji (przemywania), z bocznym otworem oraz opcją wygięcia w razie nagłej potrzeby. Twarda, a zarazem elastyczna i odporna na złamania struktura stalowej igły zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Sterylne igły chirurgiczne mają zróżnicowane przeznaczenie: sprawdzają się zarówno jako podręczne narzędzie do przemywania kanałów zębowych oraz kieszeni, jak i akcesorium do oczyszczania ran czy aplikacji leków. Do znieczulenia przewodowego służą igły stomatologiczne, przeznaczone do karpuli, wykonane ze stali nierdzewnej powleczonej warstwą silikonu.

Igły stomatologiczne od Terradent

Jeśli chcesz zaopatrzyć swój gabinet w wysokiej jakości igły stomatologiczne, igły do endoirygacji oraz iniekcji, sprawdź najnowsze propozycje w hurtowni stomatologicznej Terradent online. Znajdziesz tu produkty jednorazowe w praktycznych pakietach, pakowane sterylnie, z możliwością natychmiastowego użycia w trakcie zabiegu.

Na Terradent znajdziesz takie wyroby, jak: igły do iniekcji BD Microlance, igły do płukania od MEDICAL oraz wiele innych, specjalistycznych produktów, w tym: igły do karpuli marki HOGEN, dostępne w ośmiu rozmiarach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz