Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 129,00 zł

Końcówki mieszające

W nowoczesnym gabinecie stomatologicznym nie może zabraknąć profesjonalnych akcesoriów, dzięki którym zabiegi wykonywane są nie tylko precyzyjnie, ale też dynamicznie. Wśród popularnych i cenionych przez lekarzy stomatologów produktów są między innymi końcówki samomieszające, niezbędne przy leczeniu próchnicy i wypełnianiu ubytków.

Końcówki samomieszające dobierane są odpowiednio do rodzaju kompozytu lub innych materiałów, potrzebnych do wykonania wypełnienia lub podścielenia protez. Na stronie hurtowni Terradent.pl znajdziesz końcówki do materiału TempBase, pakowane po 25 sztuk, jak też Relation D, przydatne podczas rejestracji zgryzu.

Końcówki samomieszające - sterylność to podstawa

Materiały takie jak końcówki samomieszające spełniają międzynarodowe standardy higieny, są sterylne i zapewniają najwyższe bezpieczeństwo podczas różnych zabiegów. To produkty jednorazowe, które możesz zamówić w większej ilości na Terradent.pl online do swojego gabinetu. Nie musisz tracić czasu ani środków, by sterylizować je w autoklawie.

Końcówki do TempBase oraz Relation D wykonane są z wysokiej jakości, atestowanych i nieszkodliwych dla zdrowia tworzyw. Są trwałe, a jednocześnie łatwe w użyciu, przez co znalazły szerokie zastosowanie nie tylko w stomatologii, ale też w protetyce, do tworzenia mostków, koronek oraz różnego typu wypełnień ubytków.

Wybierz materiały na Terradent.pl

Terradent.pl jest hurtownią stworzoną z myślą o specjalistycznych usługach z zakresu stomatologii, implantologii, endodoncji oraz protetyki. To sprawdzony dostawca znanych i cenionych producentów branży medycznej, których akcesoria oraz materiały możesz znaleźć na stronach sklepu.

Potrzebujesz końcówek samomieszających? Chcesz skompletować też odpowiednie materiały kompozytowe? Wejdź na Terradent.pl, gdzie kupisz wszystkie te produkty w atrakcyjnej cenie i praktycznych zestawach. Zamiast szukać profesjonalnych akcesoriów w kilku hurtowniach stacjonarnych, tutaj masz kompletne wyposażenie do Twojego gabinetu.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry