Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 59,00 zł

Szczoteczki do zębów

Wielo- lub jednorazowe szczoteczki do zębów są jednym z najbardziej znanych i cenionych na świecie, podręcznych narzędzi do utrzymania codziennej higieny zębów oraz dziąseł. Produkty te dzielą się na dwa rodzaje: wyroby do użytku domowego dla pacjentów oraz akcesoria, niezbędne w trakcie przeprowadzania zabiegów stomatologicznych, endodontycznych i implantologicznych.

Wyrób, jakim jest miękka szczoteczka do zębów, pozwala precyzyjnie oczyścić powierzchnię szkliwa i dziąseł z niestrawionych resztek pokarmowych, wywołujących próchnicę, powstawanie kamienia nazębnego oraz przebarwienia. Alternatywą dla szczoteczek do zębów są nici dentystyczne, do zastosowania w szerokich przestrzeniach między zębami oraz w aparatach ortodontycznych.

Najlepsze szczoteczki do ochrony zębów

Jaka szczoteczka do zębów jest najlepsza? Szczoteczki, przeznaczone do codziennej pielęgnacji zębów powinny mieć miękkie, delikatne włosie syntetyczne, a także profilowane zakończenie, dzięki któremu możliwe jest dokładne usunięcie zanieczyszczeń. W nowoczesnych gabinetach stomatologicznych i drogeriach coraz częściej można spotkać jednorazowe szczoteczki do zębów – z naniesioną pastą, idealne do utrzymania higieny w różnych sytuacjach: przed zabiegiem lub w podróży, gdy mycie zębów tradycyjną szczoteczką jest niemożliwe.

Odrębną kategorię najlepszych szczoteczek do zębów stanowią specjalistyczne szczoteczki do implantów, z miękkimi, dwurzędowo ulokowanymi włókami, które chronią implant lub aparat ortodontyczny przed gromadzeniem się na nich osadów i bakterii.

Szczoteczki do zębów w hurtowni Terradent

Najlepsze szczoteczki do zębów znajdziesz w hurtowni Terradent, która dostarcza wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów do gabinetów stomatologicznych w całej Polsce. Znajdziesz tu szczoteczki międzyzębowe, szczoteczki do implantów oraz jednorazowe, w opakowaniu 100 sztuk.

Na Terradent kupisz też miękkie szczoteczki z krótkimi włóknami i profilowaną rączką, typu Tepe Compact Tuft, idealną do pielęgnacji zębów u najmłodszych lub osób z aparatem ortodontycznym. Są tu też produkty marki Oral B: irygatory oraz nici woskowane.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry