Materiały do tymczasowych koron

Uzupełnienia w formie tymczasowych koron oraz mostów to rozwiązanie powszechnie stosowane w nowoczesnej protetyce. Dzięki nim pacjenci mogą cieszyć się nienagannym uśmiechem oraz nie odczuwają dyskomfortu, mając nieestetyczne ubytki i oczekując na koronę stałą. Specjalistyczne materiały do odbudowy zrębów koron oraz mostów dostępne są na stronie polskiej hurtowni stomatologicznej Terradent – dostawcy wysokiej jakości wyrobów protetycznych.

Jakie materiały do koron tymczasowych można nabyć na Terradent? Są tu dostępne innowacyjne materiały kompozytowe typu TempBase z końcówkami samomieszającymi, przeznaczone do tworzenia wypełnień pośrednich inlay, onlay oraz czasowych koron i mostów, a także precyzyjne pistolety mieszające.

Profesjonalne materiały i sprzęt do tymczasowych koron 

W procesie obróbki kompozytowych materiałów do tymczasowych koron nieocenioną rolę ogrywają pistolety mieszające. Na Terradent do kupienia są specjalistyczne pistolety szwajcarskiej marki IHDE DENTAL, uznanego, światowego eksportera wysokiej jakości produktów stomatologicznych i protetycznych.

Pistolety mieszające marki IHDE DENTAL przeznaczone są do obróbki protetycznych mas wyciskowych typu Tempbase Perfect oraz JETBOND. Są to precyzyjne narzędzia, umożliwiające dynamiczne i dokładne przygotowanie materiału do tymczasowych koron oraz mostów.

Materiał do koron tymczasowych od Terradent.pl

Na stronie internetowej hurtowni stomatologicznej Terradent znajdują się innowacyjne materiały do odbudowy zrębu korony zębowej oraz do tworzenia tymczasowych mostów. W stałej ofercie sklepu znajdują się materiały kompozytowe w formie past, niezawierających metylometakrylatu, w tym akrylowy materiał samomieszający TempBase.

Pasta TempBase Perfekt to produkt przeznaczony do bezpośredniej aplikacji, który umożliwia tworzenie rozległych, wytrzymałych, estetycznych i dobrze odwzorowanych uzupełnień, łatwo poddaje się obróbce (polerowaniu, formowaniu), zachowując długo swój naturalny odcień.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry