Tacki jednorazowe

Plastikowe tacki jednorazowe to podręczne akcesoria na narzędzia, lekarstwa lub żywność. Znalazły one szerokie zastosowanie w gabinetach stomatologicznych, salonach kosmetycznych i placówkach medycznych, głównie dzięki swojej prostej, praktycznej konstrukcji oraz braku konieczności sterylizacji.

Produkty, takie jak tacki stomatologiczne, wykonane są z wysokiej jakości, trwałego plastiku lub polistyrenu, które nie ulegają odkształceniom, nie przepuszczają wilgoci i nie reagują z chemicznymi preparatami, używanymi przez lekarzy. Tacek nie trzeba myć ani dezynfekować – po zakończonym zabiegu są one natychmiast wyrzucane.

Tacki jednorazowe, czyli naczynie stomatologiczne

Naczynia w formie tacki plastikowej jednorazowej mają specjalnie opracowaną budowę, z widocznymi tłoczeniami, rowkami oraz wgłębieniami, dzięki którym tacka nie wysuwa się z dłoni, a znajdujące się w niej narzędzia nie osuwają się na podłogę. Prostokątna taca mieści się wszędzie: na szafce w gabinecie, blatach roboczych, biurkach.

Wykonane z tworzywa tacki stomatologiczne jednorazowe można sztaplować i przechowywać w dużych ilościach na zapleczu gabinetu lekarskiego. To produkty, które ułatwią przeprowadzenie każdego zabiegu i segregację narzędzi, opatrunków lub innych akcesoriów, niezbędnych w trakcie zabiegu. Można ich też używać w procesie sterylizacji.

Wybierz tacki stomatologiczne w hurtowni Terradent

Szukasz tacek stomatologicznych jednorazowych? Sprawdź produkty o różnych rozmiarach, duże i małe: 280x180 mm, 187x143 mm, 190x 150 mm, dostępne w hurtowni specjalistycznej Terradent. Znajdziesz tu tacki niesterylne z plastiku i polistyrenu, pakowane po 100 sztuk, w kolorach: białym, żółtym, niebieskim i zielonym.

Na Terradent kupisz wysokiej jakości tacki medyczne, produkowane przez polskich producentów. Produkty są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Szukasz innych akcesoriów do swojego gabinetu, tacek stalowych lub papierowych? Zapraszamy na pozostałe strony naszego sklepu.

Tacki jednorazowe stomatologiczne | TerraDent

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry