Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 41,00 zł

Pilniki i poszerzacze

Podczas leczenia kanałowego dużym problemem wielu stomatologów jest etap nacinania zębiny oraz poszerzanie kanału po to, by wyeliminować przyczynę bólu pacjenta. Pilniki stomatologiczne ułatwiają ten proces, podobnie jak poszerzacze, czyli specjalistyczne narzędzia endodontyczne dostępne na Terradent.pl.

Na etapie penetracji wrażliwego, opuchniętego kanału zębowego liczy się precyzja każdego ruchu dłoni lekarza, a dobrze dobrane narzędzia ułatwiają wykonanie trudnych manewrów. Poszerzacze stomatologiczne pozwalają sprawnie przenosić fragmenty tkanek, a pilniki szybko tną poszczególne partie ścianek kanału, co czyni zabieg skutecznym i przede wszystkim – dynamicznym.

Pilniki ręczne do codziennej pracy stomatologów

Kolorowy pilnik stomatologiczny ekspresowo ułatwia wyszukanie ścianek kanału i w zależności od potrzeb mogą mieć niską lub wysoką zdolność cięcia. Są to narzędzia trwałe, wielorazowego użytku, wykonane z wysokiej jakości materiału, które można sterylizować w autoklawie.

Wiele nowoczesnych pilników łączy w sobie funkcję tnącą i poszerzającą, jak na przykład uniwersalne S od Poldent. Dzięki skali można też dokładnie określić długość kanału i dobrać sączki oraz odpowiednie wypełniacze. Innowacyjna technologia stali i elastyczna struktura pilników pozwala też docierać do najbardziej niedostępnych miejsc.

Kupuj pilniki i poszerzacze stomatologiczne w TerraDent

Potrzebujesz pilników lub poszerzaczy do swojej pracowni stomatologicznej? Na Terradent.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia kompleksowych zabiegów endodontycznych i odkażania sprzętu. Masz tu do wyboru pilniki sterylne udrażniające, ręczne pilniki NiTi o zróżnicowanych rozmiarach, a także poszerzacze maszynowe typu GATES.

Zadbaj też o akcesoria i preparaty do dezynfekcji, wskaźniki sterylności oraz inne niezbędne wyposażenie Twojego gabinetu. Oszczędzaj czas i zamawiaj hurtowo, z gwarancją najwyższej jakości od sprawdzonych, polskich i zagranicznych dostawców.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry