Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 34,00 zł

Rękawy/torebki do sterylizacji

Rękaw do sterylizacji to produkt do zadań specjalnych w każdym profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Dzięki niemu możliwe jest precyzyjne czyszczenie narzędzi według zaleceń producentów, a to z kolei daje gwarancję bezpiecznych warunków podczas zabiegów oraz chroni sprzęt przed zbyt szybkim zniszczeniem.

Proces sterylizacji polega na dokładnym usunięciu z przedmiotów takich zagrożeń jak drobnoustroje, wirusy, bakterie oraz grzyby. Sterylne narzędzia to podstawa, a rękawy do sterylizacji coraz częściej pojawiają się nie tylko w gabinetach stomatologicznych, ale też kosmetycznych, fryzjerskich czy podologicznych.

Rękawy foliowe do sterylizacji

Dzięki gotowym foliowo–papierowym rękawom proces sterylizacji narzędzi przebiega bardzo sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Rękawy do sterylizacji stomatologiczne ułatwiają organizację pracy personelu, narzędzia można szybko przygotować w razie potrzeby.

Opcja samodzielnego cięcia rękawa pozwala precyzyjnie odmierzyć niezbędną długość, co ułatwia dezynfekcję narzędzi o zróżnicowanych gabarytach. Produkty tego typu mają też wbudowany wskaźnik chemiczny, dzięki któremu możesz szybko skontrolować postęp całego procesu i jego czas.

Rękaw papierowo–foliowy do sterylizacji w Terradent

Poznaj nowy wymiar higieny z Terradent.pl i sprawdź rękawy do sterylizacji dopasowane do Twoich potrzeb. Na stronie naszej hurtowni stomatologicznej online znajdziesz różne opcje i rękawy o zróżnicowanych rozmiarach, takich jak: 50mm x 200m, 75mm x 200m, 100mm x 200m, 150mm x 200m, 200mm x 200m, 250mm x 200m, a także 300mm x200m.

Z Terradent dobierzesz papierowo–foliowy rękaw typu MEDAL, do sterylizacji parowej, który posłuży Ci na długo. To wysokiej klasy polski produkt, dedykowany lekarzom oraz właścicielom gabinetów kosmetycznych, gdzie sterylizacja narzędzi to kluczowy element każdego zabiegu. Jeśli potrzebujesz innych rodzajów rękawa, skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry