Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 12,00 zł

Pokrowce na zagłówek

Materiały w postaci jednorazowych pokrowców na zagłówek fotela dentystycznego to standardowe zabezpieczenia, których nie powinno zabraknąć w żadnym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. To praktyczne, profesjonalne osłony, zapewniające pacjentowi komfort i bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu.

Jednorazowe, różnokolorowe pokrowce na zagłówki łączą w sobie walory użytkowe i estetyczne. Można je z powodzeniem dopasować do wyposażenia każdego wnętrza, ponieważ występują w wielu wersjach kolorystycznych, od klasycznej zieleni i odcieni niebieskich po morelowe, żółte lub wrzosowe. Te stonowane, pastelowe kolory oddziałują pozytywnie na zmysł wzroku, co przyczynia się do redukcji stresu pacjentów.

Komfort podczas zabiegów stomatologicznych

Podręczny, jednorazowy pokrowiec na zagłówek stomatologiczny wykonany jest z warstwy szczelnej folii oraz dwuwarstwowej bibuły, która świetnie pochłania wilgoć. Wewnętrzna strona pokrowca ma dodatkową warstwę antypoślizgową, dzięki której materiał doskonale przylega do zagłówka i nie zsuwa się w trakcie zabiegów.

Niesterylny pokrowiec na zagłówek fotela stomatologicznego tworzy szczelną powłokę, na której zatrzymują się wolne rodniki, obumarłe tkanki, włosy oraz drobnoustroje. Po zakończonym zabiegu pokrowiec jest utylizowany, dzięki czemu ryzyko migracji chorobotwórczych mikrobów jest zredukowane do minimum.

Pokrowce i akcesoria stomatologiczne w hurtowni Terradent

Szukasz profesjonalnych artykułów jednorazowego użytku do swojego gabinetu? W specjalistycznej hurtowni Terradent wybierzesz wszystko, czego Ci potrzeba, w tym jednorazowe pokrowce na zagłówek i inne, niezbędne materiały lub środki ochrony indywidualnej.

Różnokolorowe pokrowce na zagłówek typu DENTIXPRO COVERS, o gramaturze 54 gr/m2 i wymiarach 28x32 cm, kupisz online w hurtowni stomatologicznej. Materiały są pakowane zbiorczo po 50 sztuk, wystarczą zatem na wiele zabiegów. Szukasz innych artykułów do osłony sprzętu? Sprawdź pozostałe propozycje od Terradent.pl!

Pokrowce na zagłówek stomatologiczny | TerraDent

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry