Uchwyty i podajniki

Utrzymanie higieny dłoni personelu medycznego oraz pacjentów jest jednym z najważniejszych wyzwań nowoczesnej medycyny. W celu szybkiej eliminacji bakterii, wirusów i zanieczyszczeń w gabinetach zabiegowych, szpitalach oraz przychodniach stosowane są specjalne uchwyty oraz dozowniki do mydła oraz preparatów odkażających.

Dozownik na mydło ma zazwyczaj formę wolnostojącego lub naściennego pojemnika, wypełnionego antybakteryjnym płynem lub żelem. To proste urządzenie może być dotykowe ( z przyciskiem albo uchwytem służącymi do dozowania preparatów) lub bezdotykowe, wyposażone w automatyczny system dozujący.

Bezdotykowy dozownik do mydła

Produkty, takie jak dozownik mydła bezdotykowy, cieszą się coraz większym uznaniem wśród lekarzy i pomocy medycznych. Ich popularność wiąże się z tym, że świetnie chronią ludzi przed zagrożeniem w postaci drobnoustrojów oraz brudu, które zwykle znajdują się na uchwycie ręcznych, ściennych dozowników.

Dzięki zastosowaniu automatycznych, bezdotykowych dozowników do mydła i płynu łatwiej jest utrzymać czystość oraz zminimalizować ryzyko powstawania ognisk zakażeń w placówce medycznej i gabinecie lekarskim. Bezdotykowe dozowniki, wraz z sąsiadującymi z nimi podajnikami na papier, ułatwiają szybkie i precyzyjne mycie dłoni przed, po i w trakcie zabiegów i operacji.

Naścienne oraz wolnostojące automaty do mydła i żelu antybakteryjnego

W hurtowni stomatologicznej Terradent dostępne są innowacyjne, bezdotykowe dozowniki do mydła, a także pojemniki na serwety stomatologiczne, sterylne uchwyty na rękawice, kubki oraz wiele innych, praktycznych urządzeń i akcesoriów, które czynią codzienną pracę lekarzy bardziej bezpieczną oraz komfortową.

Na Terradent.pl do nabycia są wysokiej jakości stacje do bezdotykowej dezynfekcji i szybkiego mycia rąk, a także wolnostojące stojaki na płyn dezynfekcyjny czy dozowniki łokciowe, przydatne zarówno w miejscach publicznych, jak i gabinetach prywatnych.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry