Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 75,00 zł

Dezynfekcja powierzchni

Dezynfekcja powierzchni takich miejsc jak gabinet zabiegowy, kosmetyczny czy szpitalny korytarz jest codziennym obowiązkiem personelu. Chodzi o to, by utrzymać jak najwyższy standard czystości, a jednocześnie zminimalizować ryzyko pojawienia się groźnych dla zdrowia i życia wirusów oraz bakterii. Po to też produkowane są nowej generacji płyny i koncentraty do dezynfekcji.

W medycynie i kosmetologii dezynfekcja powierzchni płaskich to rutynowe działanie, które powinno być wykonywane szybko, pieczołowicie i sprawnie. Nowoczesne płyny do dezynfekcji mają zaawansowany skład, a jednocześnie mają wbudowany prosty dozownik, dzięki czemu procedura trwa krótko i daje świetne rezultaty.

Szybka dezynfekcja małych powierzchni

Kiedy pacjentów dynamicznie przybywa, warto sięgnąć po proste rozwiązania i płyn do odkażania z wygodnym aplikatorem. Na stronie sklepu internetowego www.terradent.pl są dostępne płyny, koncentraty oraz chusteczki do natychmiastowej dezynfekcji.

Zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze, dlatego też środki do dezynfekcji powierzchni jak VELOX czy PRESEPTOL QV skutecznie i w ciągu kilku sekund eliminują wszystkie wirusy i bakterie. Dla zwiększenia komfortu użytkowników i pacjentów producenci oferują też różne warianty zapachowe – neutralne lub herbaciane.

Środki do dezynfekcji w TerraDent

Na stronie hurtowni online Terradent.pl możesz zaopatrzyć swój gabinet i salon kosmetyczny w specjalistyczne płyny oraz zaawansowane środki do dezynfekcji różnych powierzchni. To nieszkodliwe dla ludzkiej skóry preparaty, które neutralizują zanieczyszczenia ścian oraz podłóg bez pozostawiania smug.

Dezynfekcja powierzchni płaskich musi być szybka i precyzyjna, dlatego też importowane produkty dostępne na www.terradent.pl są poddawane surowej analizie składu i właściwości, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa Tobie i Twoim klientom.

Dezynfekcja powierzchni | Terradent

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry