Papier krepowy

Papier do sterylizacji to podręczne akcesorium, którego nie powinno zabraknąć w gabinecie stomatologicznym. To różnokolorowe arkusze, wykonane z celulozowej pulpy, mające szerokie zastosowanie – przydadzą się zarówno podczas sterylizacji narzędzi stomatologicznych, jak i zabezpieczenia ich przed drobnoustrojami czy uszkodzeniem.

Krepa to naturalny produkt, który wyróżnia wysoka elastyczność, osiągnięta dzięki chropowatej, marszczonej strukturze, a także wyjątkowa chłonność, zapewniająca ochronę narzędzi przed niszczącym wpływem wilgoci. Ten wysokogatunkowy papier nie ulega rozerwaniu ani nie dziurawi się, mimo intensywnej eksploatacji.

Profesjonalny papier do sterylizacji

Sterylizacja narzędzi stomatologicznych to rutynowa czynność, do której większość lekarzy specjalistów stosuje papier krepowy. Arkusze spoczywają na aluminiowych tackach stomatologicznych i stanowią opakowanie narzędzi, na przykład podczas sterylizacji parą wodną lub tlenkiem etylenu.

Papier do sterylizacji, o gęstości 55 g/m2 skutecznie chroni sprzęt i akcesoria stomatologiczne lub laboratoryjne, zapobiegając uszkodzeniom mechanicznym: zarysowaniom czy otarciom delikatnych powłok zewnętrznych. 

Papier do sterylizacji wybierzesz w hurtowni Terradent

Papier krepowy do sterylizacji narzędzi w autoklawie, pakowany w zbiorcze pakiety po 250 sztuk, można kupić w hurtowni stomatologicznej Terradent w kilku wersjach kolorystycznych: białej, żółtej, zielonej oraz niebieskiej, w zależności od potrzeb. Arkusze nie barwią podczas sterylizacji. Dostępne są w opcji 18 x 28 cm.

Wyroby, takie jak: papier krepowy do sterylizacji w autoklawie, dystrybuowane przez sklep Terradent online, spełniają międzynarodowe normy dotyczące opakowań (PN-EN 868-5:2019-01). Są to uniwersalne, sterylne produkty, na których nie gromadzi się kurz ani wolne rodniki. Produkt opakowany jest w sterylną, foliową torbę, która podczas transportu skutecznie chroni włókna celulozowe przed niszczącymi czynnikami: wilgocią i zanieczyszczeniem.

Papier krepowy na tacki | TerraDent

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry