Dezynfekcja narzędzi

Sterylizacja narzędzi w gabinetach zabiegowych jest kluczowym elementem oraz gwarancją zachowania zdrowia i bezpieczeństwa pacjenta oraz osoby wykonującej zabieg. Nowoczesne środki do dezynfekcji narzędzi medycznych muszą spełniać szereg restrykcyjnych norm po to, by zminimalizować działanie wszechobecnych wirusów i bakterii.

W gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych oraz w klinikach czy szpitalach zagrożenie epidemiologiczne to poważny problem i wyzwanie dla personelu. To właśnie tam każdego dnia pojawiają się osoby z różnych miejscowości, przenosząc rozmaite choroby i zanieczyszczenia. Dezynfekcja narzędzi to podstawowa profilaktyka w walce z tym ryzykiem.

Dezynfekcja narzędzi w TerraDent

Terradent to sprawdzony importer preparatów umożliwiających zachowanie nieskazitelnej czystości w gabinetach i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się większej niż przeciętna ilości wirusów oraz bakterii. Na www.terradent.pl sprawdzisz najnowsze, dostępne na rynku środki do dezynfekcji narzędzi, rąk i pomieszczeń.

Szukasz środków do dezynfekcji narzędzi i instrumentów chirurgicznych? Z produktami Terradent takimi jak koncentrat Viruton Strong zyskujesz nieskazitelną czystość, a jednocześnie chronisz narzędzia przed korozją i niszczeniem zewnętrznych powłok.

Sterylizacja narzędzi chirurgicznych na najwyższym poziomie

Terradent.pl to sklep internetowy dostarczający zaawansowane rozwiązania i produkty dedykowane branży medycznej, w tym chirurgii. Preparaty do wstępnej dezynfekcji narzędzi dostępne są online w praktycznych, jedno lub pięciolitrowych pojemnikach. Wystarczy spryskać powierzchnię narzędzi oraz pojemników, by optymalnie zredukować ilość zanieczyszczeń.

Bez względu na to, czy interesuje Cię profesjonalna sterylizacja narzędzi kosmetycznych czy szukasz skutecznych preparatów do odkażania gabinetu, postaw na płyny i koncentraty Terradent. Zobacz różne produkty i wybierz opcję na miarę swoich potrzeb. Na Terradent.pl mamy dla Ciebie koncentraty Viruton Extra, Viruton Pre, Viruton Strong oraz takie preparaty, jak specjalistyczny PRESEPTOL QV dedykowany placówkom służby zdrowia.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry