Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 149,00 zł

Higiena rąk

Utrzymanie higieny jest ważne nie tylko w gabinecie stomatologicznym. Bakterie, grzyby i wirusy gromadzą się wszędzie: na odzieży, poręczach, klamkach czy przedmiotach codziennego użytku, jak torebka, długopis czy telefon. W celu ochrony przed rozprzestrzenianiem się takiego zagrożenia stosowane są antybakteryjne mydła do rąk oraz różnego rodzaju kremy nawilżające.

Głównym składnikiem tych produktów są środki powierzchniowo czynne oraz substancje nawilżające, które dobrze chronią i nawilżają skórę. Mydła i kremy są obecnie standardem w każdej pracowni i gabinecie lekarskim, gdzie w związku z dużą rotacją pacjentów istnieje poważne ryzyko nagromadzenia się drobnoustrojów.

Kremy ochronne

Krem antybakteryjny do rąk to produkt szczególnie polecany lekarzom, pielęgniarkom oraz pozostałemu personelowi, który codziennie wiele godzin pracuje w gumowych rękawiczkach. Kiedy skóra jest wyizolowana, może dochodzić do przesuszenia, pęknięć albo świądu, dlatego konieczne jest utrzymanie higieny poprzez zastosowanie odpowiedniego nawilżenia.

Kremy ochronne to skarbnica dobroczynnych składników, witamin z grupy B i E czy ekstraktów z aloesu. Taki krem należy nanieść bezpośrednio po myciu i dezynfekcji dłoni, by zachować czystość, a jednocześnie poprawić ogólną kondycję naskórka. Codzienne, rutynowe stosowanie takich kosmetyków zapobiega też powstawaniu nieestetycznych zgrubień.

Mydło antybakteryjne do rąk

Mydła antybakteryjne są podstawowym środkiem ochrony przed namnażaniem się i rozprzestrzenianiem bakterii i wirusów. W dobie pandemii to obecnie wymóg, a dozowniki instalowane są przy każdej umywalce tak, by można było sprawnie myć ręce nawet kilkukrotnie w czasie trwania zabiegu w gabinecie stomatologicznym lub innym.

W hurtowni Terradent online znajdziesz mydła Gojo i Medisept w małych dozownikach lub 5- litrowe oraz kremy antybakteryjne do pracowni, gabinetów stomatologicznych czy przychodni lekarskich. To wysokiej jakości atestowane produkty do zastosowania także przez osoby z alergią.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry