Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 135,00 zł

Aplikatory

Aplikatory są to niewielkie, manualne narzędzia, służące do nanoszenia (przykładania) różnych substancji: bondów, ampułek w formie karpuli, znieczuleń. Te praktyczne przedmioty mają zróżnicowaną formę: pistoletów, pędzelków lub patyczków, jedno- lub wielorazowego użytku, można je bez trudu dobrać do specyfiki zabiegu.

W trakcie zabiegów stomatologicznych podręczne aplikatory dentystyczne ułatwiają nanoszenie różnych preparatów, służących do wstępnej obróbki szkliwa, bondingu, wytrawiania. Poszczególne rodzaje nakładaczy stomatologicznych znalazły też szerokie zastosowanie między innymi w kosmetologii oraz medycynie estetycznej, implantologii.

Pędzelki o uniwersalnym przeznaczeniu

Niektóre rodzaje aplikatorów stomatologicznych służą nie tylko do nakładania wytrawiaczy lub bondów, lecz także do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych: robienia tipsów czy wydłużania rzęs. Dzięki bezwłóknowym mikroszczoteczkom nie ma ryzyka, że drobiny syntetycznych tworzyw dostaną się do oka w trakcie przedłużania włosków i aplikacji kleju, co czyni zabieg bardziej komfortowym i bezpiecznym.

W hurtowni stomatologicznej Terradent.pl kupisz aplikatory stomatologiczne do opracowywania tipsów, w praktycznych, zbiorczych opakowaniach, po 100 sztuk. Szukasz pędzelków do wykonania bondingu? Na stronie internetowej sklepu zaopatrzysz się w zestawy, pakowane po 50 sztuk.

Profesjonalne aplikatory i nakładacze stomatologiczne

Potrzebujesz aplikatorów do karpuli stomatologicznych? A może szukasz nakładaczy do glasjonometrów? W sklepie Terradent kupisz nakładacze typu GIZ fil Typ II oraz GIZ Silver do kapsułek, wypełnienia i specjalistyczne, uniwersalne aplikatory do tipsów (IONOMOLAR TRIOMOLAR).

Lekkie i sterylne mikropędzelki stomatologiczne i aplikatory, dostępne na stronie internetowej Terradent, wybierzesz w każdej potrzebne ilości, w przystępnej cenie. Są to produkty wysokiej jakości, importowane od renomowanych, zagranicznych producentów, w tym szwajcarskiej hurtowni Dr. Ihde Dental AG.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry