Filtruj według

Cena

Cena

  • 350,00 zł - 3 900,00 zł

Oświetlenie czołowe LED DR-KIM

Podczas zabiegów niezwykle ważne jest precyzyjne widzenie każdego detalu. Lampy czołowe LED ułatwiają to zadanie – dzięki nim wiązka światła dociera nawet w trudno dostępne miejsca. Niezależnie więc od tego, czy Twoje oświetlenie w gabinecie jest niewystarczające czy po prostu chcesz uzyskać perfekcyjną widoczność, możesz wyposażyć się w najnowszej generacji sprzęt, by leczenie odbywało się sprawnie i skutecznie.

Lampy czołowe to wynalazek, który sprawdził się nie tylko w stomatologii, ale też wielu innych branżach, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem. Takie urządzenie ułatwia koordynację ruchów i pozwala swobodnie manewrować dłońmi. Zamiast więc denerwować się, że nie widzisz dobrze wnętrza jamy ustnej pacjenta, sprawdź najnowsze modele oświetlenia czołowego w hurtowni Terradent.pl.

Latarki czołowe LED

Najlepsze latarki czołowe są lekkie, proste w użyciu oraz nie wymagają skomplikowanych instalacji. Są one projektowane w oparciu o międzynarodowe standardy, więc nie ma w nich zwisających przewodów ani innych elementów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo podczas zabiegów w gabinecie stomatologicznym.

Jeśli więc szukasz profesjonalnej lampy czołowej, zobacz oświetlenie LED typu DR-KIM DKH- 50 na Terradent.pl. To produkt, który usprawni Twoją pracę i ochroni Twoje oczy przed męczącym, jaskrawym światłem. DR-KIM DKH-50 posiada 2 akumulatory oraz 2 kolorowe filtry: ciepły i światło dzienne, dzięki czemu łatwiej jest dostosować go do warunków panujących we wnętrzu gabinetu.

Wybierz oświetlenie czołowe na Teradent.pl

W hurtowni Terradent online znajdziesz latarki czołowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak baterie do lamp, akumulatory, zasilacze, ładowarki czy specjalistyczne lupy do lamp o powiększeniu od 2 do 3 dioptrii, które efektywnie poprawiają komfort widzenia. Takie lupy znajdują zastosowanie zarówno w stomatologii, jak również w otolaryngologii gardła.

Dopasuj indywidualnie parametry lampy do swoich potrzeb, by móc cieszyć się najwyższą jakością sprzętu. Z Terradent.pl skompletujesz niezbędne oświetlenie czołowe oraz akcesoria do Twojej pracowni.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry