Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 355,00 zł

Protetyka

W procesie przygotowania oraz obróbki różnego rodzaju protez zębowych, koron czy aparatów ortodontycznych lekarze stomatolodzy, ortodonci i technicy dentystyczni stosują zaawansowane materiały, akcesoria oraz narzędzia. Różnorodne wyroby medyczne potrzebne są zarówno na etapie pobierania wycisków anatomicznych, jak i ich opracowywania czy późniejszej pielęgnacji jamy ustnej.

Niezmiennie od lat, wyroby protetyczne, stosowane powszechnie w technice dentystycznej, to między innymi: silikonowe masy wyciskowe, woski modelowe dentystyczne, aktywatory i utwardzacze do mas silikonowych, preparaty do usuwania gipsu, jednorazowe łyżki do pobierania wycisków.

Produkty dla protetyków i ortodontów

Specjalistyczne akcesoria w postaci: pistoletów mieszających do materiałów kompozytowych, płytek szelakowych do wytwarzania indywidualnych łyżek wyciskowych oraz pudełka do przechowywania aparatów typu ekspander czy wkładek dostępne są online, w polskiej hurtowni stomatologicznej Terradent.

W sklepie internetowym Terradent stomatolodzy, protetycy i ortodonci mogą się kompleksowo zaopatrzyć w nowoczesne materiały, niezbędne w ich codziennej pracy. W stałej ofercie hurtowni znaleźć można wyroby protetyczne uznanych, zagranicznych producentów, takich jak: Hagen czy Lascod.

Wysokiej jakości wyroby protetyczne 

Na Terradent dostępne są wysokiej jakości wyroby protetyczne, w tym: V-Algin – chromatyczne alginaty do elastycznych wycisków o wysokiej jakości, masy wyciskowe Variotime Dynamix Heavy Tray Refill czy produkty jednorazowe: łyżki wyciskowe Miratray Górne, firmy Hager lub plastyczne woski Omnident.

Z Terradent.pl bez wychodzenia z gabinetu można zaopatrzyć się w silikonowe masy wyciskowe STOMAFLEX™ LIGHT, monochromatyczne alginatowe masy wyciskowe Hydrogum, silikon kondensacyjny Oranwash, a także preparaty typu PULP, spraye w aerozolu przeznaczone do badania żywotności miazgi. Są to wysokogatunkowe, sprawdzone wyroby, spełniające restrykcyjne, polskie i europejskie normy.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry