Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 68,00 zł

Pasty do zębów i płukanki

Wybór odpowiedniej pasty do zębów i dziąseł nigdy nie należy do łatwych, dlatego lekarze stomatolodzy oraz farmaceuci wspierają pacjentów, dzieląc się z nimi swoją wiedzą na temat różnych produktów, które należy dopasować do wieku, stanu dziąseł, uzębienia oraz specyfiki procesu leczenia i profilaktyki chorób jamy ustnej.

Jaka jest najlepsza pasta do zębów dla dzieci, a jaka dla dorosłych? Wiele specjalistycznych preparatów, past i płynów do higieny, wybielania i wzmacniania zębów oraz dziąseł znajdziesz w polskiej hurtowni stomatologicznej Terradent. Sprawdź naszą bogatą ofertę i dobierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i swoich bliskich.

Pasta do zębów z fluorem lub bez

Fluorki, znajdujące się w pastach do zębów, pozwalają zachować nienaganny wygląd szkliwa, tworzą barierę ochronną, zapobiegającą powstawaniu próchnicy. Stosowanie pasty do zębów z fluorem, takiej jak Blanx X Med i BioRepair Intensive Night Repair zapobiega namnażaniu się szkodliwych bakterii i ułatwia utrzymanie higieny w obrębie jamy ustnej.

Szukasz niezawodnej pasty do zębów bez fluoru dla dzieci? Na stronie sklepu Terradent kupisz wieloskładnikowe pasty i płyny do płukania dziąseł bez dodatku fluoru. Możesz też wybrać pasty niezawierające fluoru dla dorosłych, przeznaczone do utrzymania codziennej higieny.

Pasty stomatologiczne do zadań specjalnych

Potrzebujesz pasty wybielającej do zębów, a może chcesz wypróbować czarną pastę do zębów z węglem? Sprawdź produkty, dostępne w hurtowni Terradent: BioRepair Whitening, BLANX MED White Shock ze światłem LED Bite, Opalescence Cool Mint, BlanX Med Aktywna Ochrona Szkliwa oraz FKT z zawartością aktywnego, wybielającego mikrowęglanu sodu.

Wypróbuj wodne, smakowe pasty dla dzieci lub kobiet w ciąży, przywracające równowagę mineralną: Fluor Kin Calcium oraz GC MI Paste Plus o smaku mięty, melona, truskawki wanilii i tutti-frutti. Jeśli borykasz się ze stanami zapalnymi jamy ustnej i chcesz uniknąć próchnicy, zastosuj preparaty i płukanki typu Kin.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-40 z 41 pozycji

Aktywne filtry