Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 40,00 zł

Kubki jednorazowe

Produkty, takie jak kubki jednorazowe, są powszechne w gabinetach stomatologicznych oraz wielu innych placówkach medycznych, w których istnieje potrzeba wykonania irygacji lub podania pacjentom leków. Są one także wykorzystywane na masową skalę w obiektach komercyjnych i w domach prywatnych, służą po podawania napojów, wody.

Uniwersalne kubki plastikowe jednorazowe podaje pacjentom personel podczas zabiegu, ale mogą one też być wyeksponowane w szczelnych, przezroczystych dyspenserach, dołączonych do profesjonalnych dystrybutorów wody, znajdujących się często w biurach oraz szpitalach.

Kubki jednorazowe plastikowe dla stomatologii

Kubki jednorazowe o pojemności 200 ml przeznaczone są do zimnych napojów. Te sterylne produkty powstają z bezpiecznego dla zdrowia polipropylenu – elastycznego polimeru, który wyróżnia to, że jest trwały, bezwonny i nie skrzypi podczas zgniatania. Sztaplowane kubeczki nie zajmują wiele miejsca, a pakiet kilkuset sztuk można z powodzeniem umieścić w sterylnej tubie, w sąsiedztwie fotela stomatologicznego lub na poczekalni.

Producenci kubków polipropylenowych stawiają na ekologię, dlatego te popularne wyroby jednorazowego użytku są po wykorzystaniu skrupulatnie zbierane i poddawane ponownej obróbce, co korzystnie wpływa na ograniczenie emisji zanieczyszczeń środowiska naturalnego.

Podręczne, sterylne kubki jednorazowe od Terradent

Błyszczące, polipropylenowe kubki jednorazowe w pakietach 100 sztuk są dostępne w hurtowni stomatologicznej Terradent. Kubeczki występują aż w 11 wersjach kolorystycznych, od klasycznej bieli po czerń, dzięki czemu można je dopasować do estetyki każdego pomieszczenia.

Do jednorazowych kubków można również dokupić elegancki, uniwersalny podajnik firmy Viki Plast, w którym zmieści się 60 sztuk. Atestowany dyspenser starannie podaje po jednym kubku i jest on transparentny – wiadomo więc, kiedy należy go ponownie napełnić. Te wysokiej klasy urządzenie zostało zaprojektowane w oparciu o międzynarodowe standardy ISO 9001:200.

Kubki jednorazowe plastikowe | TerraDent

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry