Końcówki do ssaka

Podczas wykonywania złożonych zabiegów stomatologicznych, endodontycznych oraz wszczepiania implantów lekarze mają często utrudniony dostęp do niektórych miejsc w głębi jamy ustnej. Jednorazowe lub wielorazowe końcówki do ssaka ułatwiają codzienną pracę i czynią każdy zabieg precyzyjnym oraz bezpiecznym.

Końcówki do ssaków stomatologicznych mają zróżnicowaną budowę, dopasowaną do rozmaitych potrzeb i najbardziej skomplikowanych zabiegów zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Są one wykonane z atestowanego tworzywa, które nie uczula. W ofercie Terradent można zakupić produkty jednorazowe oraz do sterylizacji w autoklawie w dobrej cenie.

Końcówki do ssaka jednorazowe

W hurtowni stomatologicznej Terradent możesz wybrać jednorazowe końcówki do ssaka białe Hygovac w praktycznym opakowaniu po 100 sztuk. Zamiast tracisz czas na sterylizację, możesz szybko i sprawnie realizować kolejne zabiegi, zyskując cenny czas Twój lub Twojego personelu.

Przydatne w codziennej pracy będą też końcówki do ślinociągu od Hygoformic, które na Terradent również występuje w zbiorczym, sterylnym opakowaniu. To nieoceniona pomoc podczas zabiegów, gdy język nachodzi na ząb, utrudniając koordynację ruchu lekarza stomatologa. Ten rodzaj końcówek określany jest potocznie jako ślimaczki, ze względu na charakterystyczny kształt.

Końcówki do ssaka chirurgicznego

Na Terradent.pl znajdziesz też końcówki do ssaków chirurgicznych, przeznaczone do sterylizacji w autoklawie. Te precyzyjne nakładki umożliwiają precyzyjne wykonanie zabiegu, i co najważniejsze – doskonale leżą w dłoni, dlatego znalazły powszechne zastosowanie także w implantologii oraz endodoncji.

Końcówki Hygosurge do ssaków chirurgicznych i stomatologicznych pakowane są w zbiorcze opakowania po 25 sztuk, a na stronie hurtowni Terradent możesz zamówić każdą potrzebną ilość bezpośrednio do Twojego gabinetu. Jeśli potrzebujesz innych rodzajów końcówek lub akcesoriów, skontaktuj się z nami, by uzyskać pełną informację odnośnie asortymentu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz