Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 109,00 zł

Akcesoria protetyczne

W nowoczesnej protetyce stosowane są specjalistyczne akcesoria protetyczne, dzięki którym lekarze stomatolodzy, ortodonci i technicy dentystyczni są w stanie sporządzić wierne rekonstrukcje uzębienia oraz skorygować nieestetyczne wady zgryzu. Akcesoria te służą między innymi do pobierania wycisków, mieszania materiałów, a także korekty zgryzu i pielęgnacji instrumentów dentystycznych.

W polskiej hurtowni stomatologicznej Terradent dostępne są wysokiej jakości wyroby protetyczne, po które chętnie sięgają krajowi protetycy. Sklep oferuje importowane materiały uznanych, zagranicznych producentów niemieckich, włoskich, japońskich oraz szwajcarskich, takich jak na przykład: IHRE DENTAL, Hagen oraz Lascod.

Materiały i akcesoria do pracowni protetycznych

W nowoczesnej pracowni protetycznej nie może zabraknąć różnego rodzaju mas do wycisków, klejów oraz chemicznych koncentratów do usuwania resztek gipsu z protez akrylowych. Obowiązkowym wyposażeniem gabinetów są również wyroby jednorazowe, takie jak: łyżki wyciskowe z perforacją, wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego.

Importer Terradent to wieloletni dostawca materiałów protetycznych, który należycie dba o to, aby oferowane przez niego akcesoria spełniały wszelkie polskie oraz europejskie normy bezpieczeństwa i jakości. W asortymencie hurtowni dostępne są wyłącznie atestowane, sprawdzone produkty.

Podręczne akcesoria i materiały protetyczne od hurtowni Terradent

Na stronie sklepu internetowego Terradent.pl można zakupić wszelkie potrzebne do nowoczesnej pracowni wyroby protetyczne: klej cyjano-akrylowy Omni-Sekundenkleber o wysokiej sile łączenia, elastomerowe materiały do rejestracji zgryzu Relation D oraz indykatory stomatologiczne typu V-Occlu Spray V-Occlu Spray.

Hurtownia oferuje też wydajne materiały kompozytowe, pistolety mieszające do materiałów kompozytowych, końcówki samomieszające oraz inne praktyczne produkty, w tym ochronne pudełka na aparaty ortodontyczne i protezy, wyposażone w otwory wentylacyjne.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry