Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 255,00 zł

Igły i miazgociągi

Nowoczesna endodoncja nie może się obejść bez takich instrumentów jak igła stomatologiczna oraz miazgociąg. Pozwalają one płynnie przeprowadzić zabieg leczenia kanałowego, bez ryzyka gromadzenia się zbędnych tkanek, których rozkład jest przyczyną powstawania niebezpiecznych dla zdrowia stanów zapalnych.

Miazgociąg to narzędzie cenione przez stomatologów na całym świecie. Można nim sprawnie usuwać miazgę albo sączki pozostawione w zębinie. Są to precyzyjne instrumenty endodontyczne wykonane z wysokiej jakości miękkiej stali, całkowicie bezpiecznej dla człowieka. Igły stomatologiczne mają o wiele więcej zastosowań i dzielą się na kilka rodzajów.

Igły endodontyczne do zabiegów stomatologicznych

Podczas leczenia kanałowego stomatolog wykonuje szereg różnych czynności, wymagających wykorzystania specjalistycznych igieł. Są one potrzebne nie tylko do aplikacji znieczulenia, ale też do oczyszczania ścianek kanału, badania ich struktury, wprowadzania sączków i wypełniaczy. Dzięki elastycznej strukturze igły ułatwiają też czyszczenie kanału oraz transport leczniczych preparatów.

Igły endodontyczne to proste narzędzia ręczne, które muszą zapewniać najwyższe bezpieczeństwo i precyzję podczas zabiegu, dlatego wykonywane są z wysokiej jakości trwałych materiałów, stali oraz stopów. W zależności od przeznaczenia, mogą mieć tępą lub ostrą końcówkę oraz boczne otwory.

Igły i miazgociągi w Terradent.pl

Hurtownia stomatologiczna Terradent.pl ułatwi Ci wybór najwyższej jakości produktów i wyposażenia Twojego gabinetu. Znajdziesz tu miazgociągi Poldent oraz inne przydatne pomoce, takie jak system bezpiecznego nakłuwania Karpoli Conta-Guard, igły, preparaty endodontyczne.

Wybrane produkty zamówisz online szybko i sprawnie, bez wychodzenia ze swojego gabinetu, dopasujesz tu też każdą potrzebną ilość i porównasz ceny. Skompletuj niezbędne materiały, sprawdź też zakładkę Endodoncja na Terradent.pl gdzie wszelkie narzędzia i preparaty do leczenia kanałowego masz w zasięgu ręki.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry