PURELL ADVANCED TFX Żel do dezynfekcji rąk 1200ml

70,00 zł
Brutto

Chirurgiczna dezynfekcja rąk w żelu (starsza wersja) Purell TFX.

Może być stosowany przez placówki opieki zdrowotnej, szpitale, gastronomie, szkoły, przedszkola, sklepy, itp. Sanitarnie uszczelnione, składane uzupełnienia w butelce chroni od dostępu bakterii z zewnątrz

Opakowanie: 1200 ml

 

Ilość
Dostępny

Środek do dezynfekcji rąk Purell Gel VF481 w żelu jest specjalnie zaprojektowany, aby sprostać europejskiej normie EN 14476 (działanie wirusobójcze) i jest on łagodny dla skóry, co zostało to potwierdzone klinicznie.

Żel jest również zgodny z normami EN 12791, EN, prEN13727 (działanie bakteriobójcze) 1040, EN 14348 (działanie na TbC), EN 1275 (działanie grzybobójcze) i EN 1500. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Specjalna formuła z nawilżaniem nadaje skórze uczucie miękkości i świeżości i zapewni przedłużoną ochronę przed mikroorganizmami.

Środek może zostać zastosowany tam gdzie jest wymagane przestrzeganie przepisów higieny i stosowania środków ochrony osobistej użytku zewnętrznego (np. placówki opieki zdrowotnej, szpitale, gastronomia. szkoły, przedszkola, sklepy, itp.) Może spowodować przebarwienie niektórych tkanin i powierzchni.

Sanitarnie uszczelnione, składane uzupełnienia w butelce chroni od dostępu bakterii z zewnątrz
Do użytku z Purell Gojo TFX bezdotykowym Dispenserem.

005476-02-EEU

Zobacz także