Niesterylne

Praktyczne, świetnie dopasowujące się do dłoni rękawiczki niesterylne to powszechnie znany produkt, po który chętnie sięgają zarówno osoby prywatne: pasjonaci ogrodnictwa, majsterkowicze, jak i pracownicy salonów urody, sklepów spożywczych, restauracji, a także fryzjerzy, lekarze i personel sprzątający.

Rękawice jednorazowego użytku mogą mieć rozmiar uniwersalny lub być ściśle dopasowane do wielkości ludzkiej dłoni: XS, S, M, L, XL, co znacznie poprawia precyzję ruchu palców podczas różnych, skomplikowanych czynności, na przykład wykonywaniu manicure`u, tatuażu, henny czy pakowaniu żywności.

Podręczne rękawiczki niesterylne

Niesterylne osłony na dłonie, wykonane z folii, nitrylu lub lateksu, skutecznie zapobiegają przenoszeniu mikroorganizmów oraz chronią delikatną skórę przed środkami chemicznymi oraz zanieczyszczeniami. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu znacznie zmniejsza się ryzyko przenoszenia niebezpiecznych chorób zakaźnych, na przykład podczas reanimacji, wykonywanych przez służby ratunkowe.

Na polskim rynku można zakupić różne modele kolorystyczne rękawic niesterylnych: niebieskie, białe, popielate oraz czarne, które łączą w sobie walory użytkowe oraz funkcje estetyczne. Alternatywą dla tych produktów są przezroczyste rękawiczki jednorazowe foliowe – damskie lub męskie.

Pakiety rękawic ochronnych w hurtowni stomatologicznej Terradent

Na stronie sklepu Terradent – polskiego dystrybutora wysokiej jakości artykułów jednorazowego użytku i środków higieny indywidualnej, znajdują się zróżnicowane modele rękawic niesterylnych, pakowanych w szczelnie zamknięte kartoniki, zawierające po 100 sztuk. Produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach i w każdej, potrzebnej ilości.

W celu poprawy komfortu użytkowania rękawiczek ochronnych, Terradent oferuje również praktyczne, naścienne podajniki, dzięki którym możliwe jest sprawne wydobycie potrzebnej ilości sztuk. Uchwyty te sprawdzają się zarówno w gabinetach medycznych, kosmetycznych jak i laboratoriach lub zakładach przemysłowych.

Rękawice i rękawiczki niesterylne | TerraDent

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry