Opatrunek chłodzący suchy lód 14x18cm
  • Opatrunek chłodzący suchy lód 14x18cm

Opatrunek chłodzący suchy lód 14x18cm

1,90 zł
Brutto

Dost. opak: papierowe 1szt lub karton (25 szt). Max. 5 kartonów / 1 paczka wysyłkowa. Opatrunki chłodzące kompresy, okłady jednorazowe nie wymagają przechowywania w lodówce. Kompres chłodzący do natychmiastowego stosowania w postaci torebki z folii polietylenowej. Zmniejsza obrzęk oraz ból po zabiegach mikrochirurgicznych, implantologicznych.

rozmiar
Rodzaj
Ilość sztuk
Ilość
Dostępny

Opatrunki chłodzące kompresy, okłady do natychmiastowego stosowania. Przed użyciem należy rozgnieść wewnętrzną torebkę z wodą, co zainicjuje natychmiastowo endotermiczną reakcję objawiającą się wytworzeniem zimna. Torebka z opatrunkiem chłodzącym DISPO jest potrójnie termozgrzewalna dla zapewnienia bezpiecznego użycia.

W jednej paczce do wysyłki może znajdować się maks. 5 kartonów po 25szt.

Opatrunki chłodzące nie wymagają przechowywania w lodówce. Zmniejszają obrzęk oraz ból po zabiegach mikrochirurgicznych, implantologicznych. Aby zainicjować działanie opatrunku należy energicznie ścisnąć torebkę palcami w odpowiednim miejscu.

Sposób użycia:

Przełamać pęcherzyki wodne znajdujące się w środku torebki, ściskając ją obiema rękoma. Następnie potrząsnąć aby wymieszać jej zawartość. Nałożyć na miejsce leczone.

WSKAZANIA:
Krwiaki, skręcenia, urazy, hipertermia (przegrzanie) i w sytuacjach gdzie aplikacja okładu jest wymagana

 


SF1854DISPO-TNT
446258 Przedmioty

Zobacz także