Opalescence Endo 35% 2x1,2ml

300,00 zł
Brutto

Dostępny w sprzedaży tylko dla gabinetów. 2 strzykawki po 1,2 ml. Opalescence Endo 35% stosuje się do wybielania zębów martwych. Doskonały materiał do wygodnego i bezpiecznego wybielania zębów martwych (przeleczonych endodontycznie) metodą wewnętrzną za pomocą wkładki dokomorowej metodą „walking bleach”. Umożliwia osiągnięcie dobrego efektu estetycznego bez agresywnego leczenia protetycznego.

 

Ilość
Dostępny

Doskonały materiał do wygodnego, skutecznego i bezpiecznego wybielania zębów martwych (przeleczonych endodontycznie) metodą wewnętrzną za pomocą wkładki dokomorowej metodą „walking bleach”. Umożliwia osiągnięcie dobrego efektu estetycznego w przypadku przebarwionych martwych zębów bez agresywnego leczenia protetycznego. Dostępny w sprzedaży tylko dla gabinetów.

Preparat jest w postaci gęstego żelu, który wygodną strzykawkę z aplikatorem nakłada się do komory zęba i zamyka cementem tymczasowym.

Preparat pozostawia się w komorze na 3 do 5 dni i obserwuje efekt.

Aktywna formuła uwalniania substancji czynnej współdziała ze środkiem nawadniającym, co sprawia, że ząb jest tak samo wytrzymały po zabiegu wybielania, jak i przed wybielaniem.

Opalescenc-Endo
50000 Przedmioty