Lateksowe

Niesterylne rękawiczki lateksowe bezpudrowe lub pudrowane, z dodatkową powłoką nawilżającą na bazie aloesu, znajdują szerokie zastosowanie w branży medycznej, kosmetycznej oraz ogrodnictwie. Są one elastyczne oraz świetnie dopasowują się one do dłoni, izolując delikatną skórę od zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Nowoczesne produkty jednorazowego użytku, takie jak rękawice lateksowe, możesz kupić w każdym rozmiarze: XS, S, M, L i XL – są one uniwersalne, co oznacza, że pasują na lewą oraz prawą dłoń. Wyroby te nie przepuszczają cieczy ani chemikaliów, są również dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Rękawice, które skutecznie chronią Twoje dłonie

Wielogodzinna praca w rękawiczkach, wykonanych z tworzywa sztucznego, sprawia, że skóra dłoni zaczyna się pocić. Aby uniknąć podrażnienia wrażliwego, ludzkiego naskórka, producenci nowoczesnych rękawiczek lateksowych zastosowali kilka rozwiązań: warstwę ochronną w formie pudru albo powłoki nawilżającej z wyciągiem z aloesu.

Żel z aloesu, zawarty w wewnętrznej warstwie rękawiczki jednorazowej, ma w sobie ponad 200 aktywnych substancji odżywczych. Dzięki niemu możesz szybko złagodzić stany zapalne skóry – działa on również kojąco na tkanki wysuszone lub uszkodzone mechanicznie. 

Bezpudrowe rękawiczki lateksowe

Zastanawiasz się, gdzie kupić wysokiej jakości rękawiczki lateksowe, potrzebne do pracy lub na działkę? Różne modele jednorazowych rękawic i inne środki ochrony indywidualnej znajdziesz w hurtowni stomatologicznej Terradent, która już od wielu lat zajmuje się sprzedażą sprawdzonych wyrobów medycznych cenionych firm z Polski oraz zza granicy.

Na Terradent kompleksowo zaopatrzysz się w białe, czarne lub niebieskie bezpudrowe rękawiczki lateksowe, takie jak: medyczne rękawice Gentle Skin Sensitive czy Aloecare, pakowane w kartoniki po 100 sztuk lub większe komplety. W sklepie online znajdziesz też uchwyty na ścianę, dzięki którym szybko i sprawnie wyciągniesz rękawicę zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Rękawiczki i rękawice lateksowe | TerraDent

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry